בלוג
מזון למוח

מזון למוח: אסטקסנטין, מגן על תאים עצביים במוח מנזק חמצוני

אסטקסנטין, נוגד החמצון החזק ביותר בעולם הטבע, הוא רכיב מושלם לשמירה על בריאות המוח. התאים העצביים שלנו רגישים במיוחד לנזק חמצוני, ולכן ההגנה שאסטקסנטין מספקת היא מרכיב מרכזי בשמירה על בריאות המוח.  אחד היתרונות הייחודיים של אסטקסנטין היא היכולת שלו לחדור את מחסום המוח-דם (BBB),
מה שמאפשר לו להיות יעיל במיוחד בהגנה על המוח.

קרא עוד »
אנטי אייג'ינג

אסטקסנטין: מעצמת אנטי-אייג’ינג להגנה על תאים ו-DNA

אסטקסנטין נוגד חמצון חזק וטבעי, זכה לתשומת לב משמעותית בקהילה המדעית בשל הפוטנציאל המדהים שלו בהאטת תהליך ההזדקנות. מקורנואיד זה, המופק ממיקרו-אצות, הוא אבן יסוד במשטר אנטי-אייג’ינג יעיל, במיוחד עבור אנשים מעל גיל 40. הספקטרום הרחב של יתרונות קליניים מאומתים משתרע לבריאות הלב וכלי הדם, בריאות העיניים והמוח, בריאות העור והגנת UV, חסינות. , רמות אנרגיה וכוח, ובריאות התא.

קרא עוד »
מדריך ללחץ נפשי בעת משבר

מדריך להפחתת מתח נפשי במהלך משבר

ימים קשים עוברים על עם ישראל, עמנו חווה משברים רבים לאורך ההיסטוריה אך מכה קשה ואכזרית כזאת לא חוונו מאז הוקמה מדינת ישראל. משבר מסוג זה מביאים לגל של מתח נפשי. חיוני להבין שניהול מתח זה אינו רק אפשרי אלא חיוני לרווחתנו וליכולת שלנו לצאת מחוזקים מהמשבר. מדריך זה יבהיר את הצעדים שניתן לנקוט כדי להפחית מתח נפשי בזמן משבר.

קרא עוד »
טרנד היופי הנקי

טרנד היופי הנקי

מילות הבאזז הטרנדיות בשנת 2023 בתחום היופי (ובכלל)  הינן; קיימות, אימפקט סביבתי, בר קיימא, טבעוני, טבעי או אורגני, ביטויים אלה משקפים מגמה עולמית שצוברת תאוצה במהירות ובהתאמה גם המכירות. 

קרא עוד »
מאמר על אקספוזום

אקספוזום – החשיפה והשפעתה על בריאות העור: משחק גומלין מורכב של גורמים חיצוניים ופנימיים

הרעיון של החשיפה (אקספוזום), שהוצג בשנת 2005, חולל מהפכה בהבנתנו לגבי בריאות ומחלות בכך שהציע מסגרת מקיפה להערכת ההשפעה המצטברת של השפעות סביבתיות ותגובות ביולוגיות על תוחלת חייו של אדם.

קרא עוד »
מהם רדיקלים חופשיים?

מהם רדיקלים חופשיים?

אנחנו נתקלים במונח זה לא מעט בהקשר של תזונה, ספורט ואורח חיים בריא. רובנו רגילים לשמוע שרדיקלים חופשיים הם חומרים “רעים” המזיקים לגוף ושהצטברות שלהם לאורך זמן עלולה להוביל להתפתחות של מחלות שונות ביניהן טרשת עורקים, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, אלצהיימר וסוגים שונים של סרטן. ומה בנוגע לנוגדי חמצון? (אנטי אוקסידנטים) גם עליהם אנו שומעים רבות כחומרים “טובים” הנלחמים ברדיקלים החופשיים הנמצאים בגופנו באופן טבעי ושמומלץ לצרוך אותם בתזונה ובקוסמטיקה על מנת לנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים.

קרא עוד »
אסטקסנטין – חומר טבעי בעל השפעה קסומה על גוף האדם ובריאותו

אסטקסנטין – חומר טבעי בעל השפעה קסומה על גוף האדם ובריאותו

יותר ויותר אנשים המאמצים אורח חיים בריא יותר, ומחפשים פתרונות טבעיים יותר לשמירה על גופם. אסטקסנטין יכול להיות התשובה. לאסטקסנטין השפעה רפואית רחבה יותר על הגוף בהשוואה לרוב נוגדי החמצון, תוך ביטול מנגנונים בעייתיים וחיזוק תפקוד האיברים השונים בגוף.

קרא עוד »
האם נוגדי חמצון חשובים לבריאות?

האם נוגדי חמצון חשובים לבריאות?

אחת מהמילים ‘החמות’ של שוק התזונה הבריאה היא אנטי אוקסידנט (נוגד חמצון), מולקולה שתפקידה לנטרל את הרדיקלים החופשיים בגוף. על פי סקר שנערך בארה”ב מסתבר שאך מעטים מבינים על מה מדובר, כמה באמת צריך והיכן מוצאים אותם. תאי הגוף חווים איומים מתמידים, ממחסור במזון ועד לפלישה נגיפית. איום משמעותי ונפוץ יותר נובע ממולקולות כימיות המכונות רדיקלים חופשיים, שעלולות לפגוע בתא ובחומר הגנטי שבו.

קרא עוד »
עור פנים חלק וזוהר

חמישה טיפים לעור חלק וזוהר

כולנו אוהבות את ההרגשה המרוממת כשאנחנו מביטות במראה ורואות את העור שלנו חלק, בוהק וזוהר. כאשר הלחיים בהירות יותר, זוהרות יותר, והעור נראה מואר מבפנים. אין ספק שזה יכול לבוא רק משגרת חיים שכוללת טיפוח יום יומי. על מנת להשיג מראה עור זוהר לא חייבים להשתמש באמצעים פולשניים ויקרים. אני אומרת שיש לפחות חמש דרכים (קלות) לקבל עור זוהר וזוהר. תתכוננו למחמאות!

קרא עוד »
בריאות וטיפוח העור

המדריך האולטימטיבי לטיפוח העור

מגוון כלים ומוצרי קוסמטיקה בבית או רפואיים עשויים לעזור לך לשמור על בריאות תקינה. עם זאת, מה שעובד הכי טוב עשוי להשתנות לפי סוג העור. לכן כדאי להתייעץ עם רופא עור כדי למצוא את המוצרים האופטימליים עבורך.

כולנו חולמות על דרך פשוטה להשיג עור ללא רבב, אך כדאי לדעת שעור “מושלם” לא קיים, אך סביר להניח שניתן לשפר באופן דרמטי את מראה העור והבריאות שלו.

קרא עוד »
אסטקסנטין ובריאות העור

אסטקסנטין ובריאות העור, טיפול במחלות ועוד

אסטקסנטין הינו קרוטנואיד, הוא מטבוליט משני המסונתז באופן טבעי על ידי מספר חיידקים, מיקרו-אצות ושמרים. הייצור המסחרי של פיגמנט זה בוצע באופן מסורתי על ידי סינתזה כימית, אך נראה שהמיקרו אצה Haematococcus pluvialis היא המקור המבטיח ביותר לייצור הביולוגי התעשייתי שלה.

קרא עוד »
טרנד היופי הנקי

טרנד היופי הנקי

מילות הבאזז הטרנדיות בשנת 2023 בתחום היופי (ובכלל)  הינן; קיימות, אימפקט סביבתי, בר קיימא, טבעוני, טבעי או אורגני, ביטויים אלה משקפים מגמה עולמית שצוברת תאוצה במהירות ובהתאמה גם המכירות. 

קרא עוד »
טיפים להזדקנות יפה

5 עצות להזדקנות יפה

אנו ממליצים לך להדגיש את התכונות שלך עם קרמים ומוצרי קוסמטיקה איכותיים על בסיס טבעי שפותחו במיוחד כדי להיות טובים לעור שלך. 

קרא עוד »
רדיקלים חופשיים

רדיקלים חופשיים

אנחנו נתקלים במונח זה לא מעט בהקשר של תזונה, ספורט ואורח חיים בריא. רובנו רגילים לשמוע שרדיקלים חופשיים הם חומרים “רעים” המזיקים לגוף ושהצטברות שלהם לאורך זמן עלולה להוביל להתפתחות של מחלות

קרא עוד »
אסטקסנטין ומוח

אסטקסנטין ומוח

הזדקנות היא גורם סיכון משמעותי להתפתחות מחלות שונות, לרבות מחלות ניווניות. תהליך ההזדקנות מוביל לשינויים פיזיולוגיים רבים הקשורים באובדן שלמות הרקמות ופגיעה ברמת התפקוד של איברים. יש פתרונות כגון אסטקסנטין שמסייעים לשמור על התאים.

קרא עוד »
אסטאין קרם פנים

3 סיבות עיקריות מדוע נכון לעבור לקוסמטיקה טבעית

קוסמטיקה טבעית הינה טרנד עולמי המשנה את תעשיית בריאות העור והקוסמטיקה. בעוד שהאסוציאציה הראשונה שעולה לנו בראש כאשר אנחנו חושבים על קוסמטיקה הינה המונח “יופי”, מספר הולך וגדל של צרכנים מצפים למצוא תכונות נוספות לגבי המוצרים. כגון ייצור בר-קיימא ידידותי לסביבה. בנוסף לאחריות ואתיקה.  מוצרי קוסמטיקה טבעיים מייצגים ערכים אלה בצורה אותנטית מאחר והם חלק מערכי הליבה והמחויבות של חברת פיורמג’יק.

קרא עוד »

הצטרפו אלינו

וקבלו קופון הנחה של 
10%
לקניה הראשונה!

דילוג לתוכן