מועדון אסטאין

Welcome To The Club

כבר לא תפספסו שום דבר יותר. 

אנחנו מעדכנים עבורכם מעת לעת מבצעים לוהטים,
קודי קופון אקסקלוסיביים והמון הזדמנויות מדהימות!

ואם אתם רוצים הנחה נוספת להתחלה, קבלו 10% הנחה
לקנייה הראשונה באתר!
שלחו אלינו את הפרטים וקבלו מייל עם קוד הקופון – תתחדשו 💚

אסטקסנטין ובריאות העור

אסטקסנטין (Astaxanthin) הוא נוגד החמצון היעיל והעוצמתי ביותר שנמצא עד כה. הוא זכה לכינוי “המלך של הקרוטונואידים”. עור הפנים שלנו דורש תשומת לב ויחס עדין ומזין. קרמים ותכשירים טבעיים שמועשרים באסטקסנטין הם בדיוק מה שהעור צריך לאקסטרה הזנה.

מלבד מהלך ההזדקנות הרגיל, עור האדם נתון ללא הרף להתקפות סביבתיות אשר מסירות את הלחות, מעוררות קמטים מוקדמים ומגבירות את הפגיעות לכתמי גיל. גורמים סביבתיים כמו אור שמש, אוזון ומזהמים אחרים מפחיתים את עמידות העור וגורמים לעור להיראות מבוגר ממה שהוא באמת.

מבט מקרוב על מנגנון הפעולה מגלה שגורמים אלו גורמים להצטברות רמות מוגזמות של מינים של חמצן תגובתי (ROS) בעור ולגרום נזק ברמה התאית.

דרך אחת היא לצמצם את נוכחות ROS על ידי טיפול מקומי. מחקרים מראים כי אסטקסנטין טבעי ממיקרו-אצות Haematococcus הוא קרוטנואיד רב עוצמה שחודר לעור ומגן על כל שכבת עור מפני נזקים הקשורים ל-ROS.

מחקרים רבים מעידים על המעלות של אסטקסנטין לבריאות העור. למשל, מחקר שפורסם ב-2012 ביפן לעור במריחה או בנטילה אוראלית, מסייע לשיפור משמעותי והחלקה של מראה העור,  כמו גם שיפור מראה של קמטים בעור הפנים, כתמי שמש, כתמי זקנה ואף תורם לשימור הלחות בעור שלנו.

1. ROS גורם להתחמצנות שומנים בשכבת העור העליונה (שכבת קרנית) מה שמפחית את תפקוד המחסום הטבעי. Astaxanthin מנקה את ה-ROS במשטח העור, מה שבסופו של דבר מסייע בהפחתת איבוד הלחות ושומר על עור חלק.

2. אסטקסנטין טבעי מפחית דלקת הנגרמת על-ידי UVB כנראה דרך המסלול התלוי בקינאז NF-kB. ככל שהעור פחות לחוץ כך טוב יותר.

3. Astaxanthin טבעי מסייע לחידוש העור על ידי מזעור ההשפעות של ROS. יותר מדי ROS מפרק את מטריצת הקולגן ומגביר את רמות המטריקס מטלופרוטאינים (MMP) מה שמוביל להיווצרות קמטים ואובדן גמישות.

שילוב של הקרוטנואיד החזק אסטקסנטין בקוסמטיקה יגביר את מצב תנגודת  החמצון של העור ויפחית את ההשפעות של ROS ברמה התאית. על פני השטח, העור ייראה וירגיש צעיר יותר.

astaxantin ros

הצטרפו אלינו

וקבלו קופון הנחה של 
10%
לקניה הראשונה!

דילוג לתוכן